| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Capaciteit | 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Overeenkomst | HS400 |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Functies | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Werktemperatuur | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | steun |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Verenigbaarheid | Tablet-pc/settopbox |
| NAND FLASH | TLC/QLC |
|---|---|
| Serie | Vrij |
| Maximale schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Slijtage-nivellering | Ondersteund |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Toepassing | Netwerkrouter / Mobiele telefoon / Embedded moederbord / Tablet PC |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Opslagcapaciteit | 256 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Tablet-pc/settopbox |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Interface | HS400 (400 MB/s) |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| AANGEPAST | steun |
| Oorsprong | China |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Productnaam | PG-merk Hoge prestaties eMMC Automotive-kwaliteit |
|---|---|
| Logo | OEM |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kwaliteit | Excellect |
| Toepassing | Automobiel elektronisch |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| OEM | welkom |
| Materiaal | plastic |
| Nand Flash Type | 3D NAND |