| Όνομα προϊόντος | Μνήμη φλας EMMC Module |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Κατάσταση | Καλός |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διασύνδεση | Διεπαφή MMC (MultiMediaCard). |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Orign | Κίνα |
| Προϊόν | EMMC |
|---|---|
| Διαχείριση ενέργειας | Προηγμένες δυνατότητες διαχείρισης ενέργειας |
| Συμφωνία | HS400 |
| Εφαρμογή | tablet pc |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Αρμονία | Δισκίο |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Smartphone |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| Αξιοπιστία | Ενισχυμένο ECC και ισοπέδωση φθοράς |
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | Καλός |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 256 GB 64 GB 128 GB |
| έθιμο | Υποστήριξη |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Πακέτο | BGA 153 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Ενσωματωμένα τσιπ IC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ποιότητα | Νέος |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Λογότυπο | OEM |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ουρά εντολών | Υποστηρίζεται |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
|---|---|
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Αρμονία | Μητρικές πλακέτες μηχανών POS |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |