| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| OEM | Υποστήριξη |
| Ποιότητα | Εξοχος |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | RK3568 Ενσωματωμένο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Χρώμα | έθιμο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Διαστάσεις | 11.5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Εφαρμογή | Κουτί αναπαραγωγής πολυμέσων |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC EMMC 153BGA |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~70℃ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Embedded Chips |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Ποιότητα | Νέος |
| Κατασκευαστής | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κάρτα πολυμέσων |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο Flash eMMC5.1 |
| Ποιότητα | Καλό Πέθανε |
| Πληρωμή | TT |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 330 MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένες κάρτες EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Καλωσόρισμα |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Flash EMMC 5.1 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 85°C |
| Επιλογή Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ικανότητα | Μέχρι 256GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | Επικοινωνία και έλεγχος οχημάτων |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |