| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC Chip eMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Όνομα προϊόντος | Πρωτότυπο νέο emmc |
|---|---|
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |
| Χαρακτηριστικό | Χαμηλός |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| NAND FLASH | TLC |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Ενσωματωμένα τσιπ IC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ποιότητα | Νέος |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Λογότυπο | OEM |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ικανότητα | Διαφέρει (64 GB, 128 GB κ.λπ.) |
| Formfactor | BGA 153 |