Κάρτες TF Βιομηχανικού Τύπου σχεδιασμένες για απαιτητικές εφαρμογές με χωρητικότητες που κυμαίνονται από 16GB έως 256GB. Διαθέτουν προδιαγραφές Ultra Class 10, U3, A1, A2 για ανώτερη απόδοση σε περιβάλλοντα αυτοκινήτων, ασφάλειας και βιομηχανικού ελέγχου.
| Όνομα Προϊόντος | Κάρτα TF Βιομηχανικού Τύπου |
|---|---|
| Ελεγκτής | SA |
| Διεπαφή | SD6.1 |
| Διαθέσιμες Χωρητικότητες | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Τάση Λειτουργίας | 2.7V-3.6V: 16GB-256GB, 3.3V/1.8V: 512GB-2TB |
| Κλάση Ταχύτητας | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 160 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 140 MB/s |
| Σύστημα Αρχείων | FAT32/exFAT |
| Κλάση Ταχύτητας Βίντεο | V30 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |