| Θερμοκρασία εργασίας | -25~85℃ |
|---|---|
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
| Οστια | Κιοξία |
| Αρμονία | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
|---|---|
| Φόρμα | FAT32 / exFAT |
| Κατηγορία ταχύτητας | C10, U3, V30, A2 |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, κόκκινο, κλπ. |
| Συσκευή | Λιανική συσκευασία |
| Χρήση | τηλέφωνο, φωτογραφική μηχανή κλπ. |
|---|---|
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Κατηγορία ταχύτητας | C10, U3, V30, A2 |
| Συσκευή | Λιανική συσκευασία |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 90MB/S |
| Ταχύτητα γραφής | 50MB/s |
| Όνομα | 128Gb V30 Tf SD κάρτα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Υποστήριξη βίντεο 4K |
| Εφαρμογή | Έξυπνο τηλέφωνο, φωτογραφική μηχανή, tablet pc |
| Μέγεθος | 15mm*11mm*1mm |
| κατάσταση προϊόντων | Διαθέσιμο |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένη Κάρτα Μνήμης με Λογότυπο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αεροπλάνο παρακολούθησης ασφαλείας |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Επίπεδο UHS | U3 |
| Storage Type | Flash Memory |
| Άτακτος | Ναί |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατηγορία προϊόντος | κάρτα μνήμης TF |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| όνομα | Αρχική κάρτα TF/Mini SD |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Καινούργιο |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB έως 1TB |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 256GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |