| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
| Controller | Zuid-Afrika |
| Interface | SD6.1 |
| Werkspanning | 2.7V-3.6V: 16GB-256GB 3.3V/1.8V: 512GB-2TB |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Video snelheidsklasse | V30 |
| Werktemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Garantie | 3 jaar |
| Vergelijkingsdimensie | Industriële TF-kaart | TF-kaart voor consumenten |
|---|---|---|
| Werktemperatuurbereik | -40°C tot 85°C |
0°C tot 70°C |
| Flash geheugen chip | Meestal SLC/MLC, sommige ondersteunen PSLC | Vooral TLC, lagere kosten |
| P/E-cycli (schrijf/wist levensduur) | 10,000-100.000 keer | 3,000-10.000 keer |
| MTBF (Median Time Between Failures) | Meer dan 1 miljoen uur | Tienduizenden uren |
| Bescherming van gegevensbeveiliging | Ingebouwde ECC-foutcorrectie, bescherming tegen stroomverlies, foutzelfdiagnosticatie | Basisfoutcorrectiefunctie, geen bescherming tegen vermogenstekorten |
| Operatiemodus | Ondersteunt 24/7 continue werking | Intermitterende werking, gevoelig voor storingen onder langdurige hoge belasting |
| Capaciteitsbereik | Vooral 256 MB-128 GB, sommige tot 256 GB | 2GB-1TB, meer capaciteitsopties |
| Toepasselijke scenario's | Industriële automatisering, intelligente bewaking, spoorvervoer, energieopslag | Mobiele telefoons, tablets, gewone camera's, spelconsoles |