| Duurzaamheid | Hoog uithoudingsvermogen met slijtage-nivellering |
|---|---|
| Storagecapaciteit | 64 GB-512 GB |
| Interface | SDIO 3.0/SPI |
| Waterdicht | IPX7 geschat |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
|---|---|
| snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Schrijf snelheid | Tot 90 MB/s |
| WAFELTJE | SK Hynix/kioxia |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
|---|---|
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Interface | SDIO 3.0 |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| Garantie | 3 jaar |
| Interface | SDIO 3.0 |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
|---|---|
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 150 MB/s |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| naam | Originele TF/Mini SD-kaart |
|---|---|
| Logo | Aangepast |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Temperatuurbereik voor opslag | -25°C-85°C |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| naam | Industriële micro TF -kaart |
|---|---|
| Lees snelheid | 180 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 150MB/s |
| Sollicitatie | Auto DVR beveiligingsmonitoring Drone |
| Garantie | 3 jaar |
| naam | Industrieel PG -merk TF -kaart voor drone |
|---|---|
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |