| MTBF (gemiddelde tijd tussen storingen) | Tot 1 miljoen uur |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Opslagcapaciteit | 64 GB-512 GB |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Gegevensbehoud | Tot 10 jaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Storagecapaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Sollicitatie | Industriële automatisering, bewaking, automobielsector, medische apparatuur |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | tot 150MB/S |
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
|---|---|
| gewicht | Ongeveer. 0,4 g |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 180 MB/s |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Naam | TF-kaarten 128 GB voor 4K Action digitale camera |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Kwaliteit | Goede gezondheid |
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Wafeltje | Kioxia |
|---|---|
| NAND-type | MLC/TLC |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Snelheidsklasse | Klasse 10, UHS-I |
| Schrijfsnelheid | tot 150MB/S |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |