| Snelheidsklasse | Klasse 10 / U3/ A2 |
|---|---|
| OEM | welkom |
| Vervaardiging | China Chips-ster |
| Bewaartemperatuur | -40°C tot 80°C |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| MTBF | Tot 1.000.000 uur |
|---|---|
| Verpakking | Detailverpakking / op maat |
| Foutcorrectie | ECC (foutcorrectiecode) |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Flash | 3D TLC Flash |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
|---|---|
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Ingangsspanning | 3,3V |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Maat | 15*11*1mm |
|---|---|
| Snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / U3/ A2 |
| verpakking | Detailverpakking / op maat |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Product | Mini SD-kaart met hoge duurzaamheid |
|---|---|
| Gebruik voor | GoPro-camera-GPS |
| Spaanders | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kleur | Aangepast |
| Foutcorrectie | ECC (foutcorrectiecode) |
|---|---|
| Compatibiliteit van besturingssystemen | Windows, Linux, Android |
| MTBF | Ruim 1 miljoen uur |
| Interface | Micro SD/TF-kaart |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Naam | Geheugenkaart voor audio CCTV-camera |
|---|---|
| Nand Flash | Kioxia |
| Kwaliteit | Goede sterven |
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Naam | MIni SD-geheugenkaart voor 4K Mini-actiecamera |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A2 U3 V30 |
| Merk | PG-merk |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
| capaciteit | 256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Storagecapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Schokbestendigheid | 1500 g/0,5 ms |
| Formfactor | Micro SD (TF-KAART) |
| Interface | SDIO 3.0/SPI |