| Product | High Endurance Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | GoPro Camera GPS |
| Chips | KIOXIA |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Capacity | Up To 256GB Or Higher |
|---|---|
| Bus Width | 8-bit |
| Custom | Support |
| Packeage Type | 153BGA |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | 64GB 128GB 256GB EMMC |
|---|---|
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Product Name | Automotive Grade Emmc Memory Chips |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Write Speed | 240MB/s |
| Read Speed | 330MB/s |
| Condition | New / Good Health |
| Product Name | EMMC 5.1 Embedded Multimedia Card |
|---|---|
| Package | BGA153 |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Status | Good Health |
| Wafer | KIOXIA Wafer |
| Product Name | PG Brand Industrial Memory Card |
|---|---|
| Application | Game Console |
| Flash Type | 3D TLC NAND Flash |
| Read Speed | 160MB/s |
| Write Speed | 140MB/s |
| Package Type | BGA 153 |
|---|---|
| Flash | 3D TLC Nand Flash |
| Logo Customized Service | Available |
| Manufacturer | PG |
| Color | Black |
| Capacity | 8gb/16gb/32gb/64gb/128gb/256gb |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Name | Industrial EMMC 5.1 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| OEM | Support |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Origin | China |
|---|---|
| Factory | Yes |
| Product Status | New |
| Material | Plastic |
| Speed | C10, U3, V30, A1 |