| Yazma Koruması | Donanım ve yazılım yazma koruması |
|---|---|
| Standart | eMMC 5.1 |
| GELENEK | Destek |
| Hata düzeltme | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| NAND | PSLC |
| Flaş Teknolojisi | 3D NAND |
|---|---|
| Uygulamalar | Akıllı Telefonlar, Tabletler, IoT Cihazları, Gömülü Sistemler |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Montaj Tipi | Standart |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Ürün adı | Gömülü Flaş eMMC5.1 |
| Kalite | İyi Öl |
| Ödeme | TT |
| Yazma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Kapasite | 32GB-512GB |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Anlaşma | HS400 |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Seviye | Ticari Sınıf |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| ECC | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
|---|---|
| Hata Düzeltme Kodu | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Flaş türü | 3D NAND |
| Gerilim | Standart (belirtilmedi) |
| Bellek arayüzü | eMMC5.1 |
|---|---|
| Rastgele okuma iops | 3000 IOPS'ye kadar |
| Form Faktörü | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| NAND türü | MLC / TLC |
| Adı | PG Endüstriyel Sınıf eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protokol | HS400 |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Adı | Yüksek Performanslı Endüstriyel Sınıf eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protokol | HS400 |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Kapasite | 64 128 256G |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |