| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC5.1 |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Üreticisi | PG |
| Denetleyici | SMI |
| fabrika | Evet |
| Ürün adı | IC Elektronik Bileşen 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | Set üstü kutusu |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Kapasite aralığı | 256 GB'ye kadar |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv EMMC5.1 Flash Bellek Çözümü |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Paket Tipi | BGA153 |
|---|---|
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Tipik uygulamalar | Akıllı Telefonlar, Tabletler, IoT Cihazları |
| Güç Tüketimi | Tipik 50mA aktif |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
|---|---|
| Protokol | HS400 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Üreticisi | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Ürün | EMMC |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Gofret | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Protokol | HS400 |
| Kapasite | 64GB-256GB |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Standart | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Araç iletişimi ve kontrolü |
| Paket | BGA153 Paketi |
| Ürün Adı | Otomotiv Gömülü EMMC |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Protokol | HS400 |
| Menşei | Çin |
| Güç Tüketimi | düşük güç tüketimi |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
|---|---|
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Uyumluluk | POS makinesi anakartları |
| Standart | eMMC 5.1 |