| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı Emmc Bellek Yongaları |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| Gofret | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
|---|---|
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Uyumluluk | POS makinesi anakartları |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün adı | 256GB 128GB 64GB 32GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB-512GB |
| İçin kullanılır | Akıllı Telefon/ Gömülü Anakart/Tablet PC |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Tablet bilgisayar |
| Durum | İyi |
| Otobüs hızı | HS400 (400 MB/s'ye kadar) |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Form faktörü | BGA153 |
| Ürün tamamlama | Standart |
| Genişlik | 11,5 mm |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm |
|---|---|
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Uygulama | Tablet bilgisayar |
| Başvuru | Gömülü Ana kart |
| Hafıza | Flaş |
| Kapasite | 32GB-512GB |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Anlaşma | HS400 |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Seviye | Ticari Sınıf |
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Geliştirilmiş Flaş | Destekleniyor |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Gerilim | 1.8V / 3.3V |