| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο EMMC κατηγορίας αυτοκινήτου |
|---|---|
| Ικανότητα | 64G 128G 256G |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
|---|---|
| Ταχύτητα | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| τύπος | ΜικροSD κάρτα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προϊόν | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Αρμονία | Μητρική πλακέτα POS Machine |
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένες κάρτες EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Καλωσόρισμα |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικές κάρτες TF προσαρμοσμένου λογότυπου OEM |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
| Κατασκευαστής | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Ταχύτητα εγγραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ικανότητα | 64GB-512GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ονομα | Υψηλής ταχύτητας EMMC5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης ολοκληρωμένου κυκλώματος EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ονομα | IC Component Embedded Industrial eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
|---|---|
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |
| Προϊόν | EMMC |