| Ürün adı | Otomotiv Sınıfında Gömülü EMMC |
|---|---|
| Kapasite | 64G 128G 256G |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| İşlev | Hafıza |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
|---|---|
| Hız | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| tip | SD kartı |
| Menşei | Çin |
| Ürün | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Uyumluluk | POS Makinesi Anakartı |
| Hata düzeltme | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Ürün Adı | EMMC Gömülü Kartlar |
|---|---|
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Protokol | HS400 |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Ürün Adı | OEM Özel Logo Endüstriyel TF Kartları |
|---|---|
| Kapasite | 64 128 256GB |
| Üretici | Çin Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 64GB-512GB |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| İsim | Yüksek hızlı EMMC5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Ürün adı | EMMC IC Bellek Çip |
|---|---|
| Kapasite | 64GB-256GB |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| İsim | IC Bileşeni Gömülü Endüstriyel eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
|---|---|
| Protokol | HS400 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Üreticisi | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Ürün | EMMC |