| Productnaam | Ingebedde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64G 128G 256G |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Functie | Geheugen |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
|---|---|
| Snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| type | SD-kaart |
| Oorsprong | China |
| Product | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Verenigbaarheid | POS-machine moederbord |
| Foutcorrectie | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
| Productnaam | EMMC ingebedde kaarten |
|---|---|
| OEM/ODM | Welkom |
| Protocol | HS400 |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
| Productnaam | OEM aangepaste logo industriële TF-kaarten |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Fabrikant | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Materiaal | plastic |
| Capaciteit | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Naam | Hoge snelheid EMMC5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Productnaam | Het Geheugenspaander van EMMC IC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Naam | IC-component ingebedde industriële eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
|---|---|
| Protocol | HS400 |
| Garantie | 1 jaar |
| Vervaardiging | PG-merk, China Chips Star |
| Product | EMMC |