| Ürün | Yüksek Dayanıklılığa Sahip Mini SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | GoPro Kamera GPS'i |
| cips | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | 64GB 128GB 256GB EMMC |
|---|---|
| Kapasite | 64GB 128GB 256GB |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı Emmc Bellek Yongaları |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Durum | Yeni / İyi Sağlık |
| Ürün Adı | EMMC 5.1 Gömülü Multimedya Kartı |
|---|---|
| Paket | BGA153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Durum | Sağlık |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Ürün adı | PG Marka Endüstriyel Hafıza Kartı |
|---|---|
| Başvuru | Oyun Konsolu |
| Flaş türü | 3D TLC NAND Flaş |
| Okuma hızı | 160MB/S |
| Yazma hızı | 140MB/S |
| Paket Tipi | BGA 153 |
|---|---|
| Flaş | 3D TLC NAND Flaş |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Üretici | PG |
| Renk | Siyah |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| İsim | Endüstriyel eMMC 5.1 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Oem | Destek |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| fabrika | Evet |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Malzeme | plastik |
| Hız | C10, U3, V30, A1 |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Paket Türü | 153BGA |
| GELENEK | Destek |
| Depolama Kapasitesi | 4/8/16GB |