| Product | Mini SD-kaart met hoge duurzaamheid |
|---|---|
| Gebruik voor | GoPro-camera-GPS |
| Spaanders | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kleur | Aangepast |
| Productnaam | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | Emmc-geheugenchips van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Voorwaarde | Nieuw / Goede gezondheid |
| Productnaam | EMMC 5.1 geïntegreerde multimediakaart |
|---|---|
| Pakket | BGA153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Status | Goede gezondheid |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Productnaam | Industriële geheugenkaart van het merk PG |
|---|---|
| Sollicitatie | spelconsole |
| Flitstype | 3D TLC NAND Flash |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Pakkettype | BGA 153 |
|---|---|
| Flash | 3D TLC NAND Flash |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Fabrikant | PG |
| Kleur | Zwart |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Naam | Industriële eMMC 5.1 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| OEM | steun |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| fabriek | Ja |
| Productstatus | Nieuw |
| Materiaal | plastic |
| Snelheid | C10, U3, V30, A1 |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Pakkettype | 153BGA |
| AANGEPAST | Steun |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |