| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Typ lampy błyskowej Nand | MLC/TLC |
| Zgodność systemu operacyjnego | Windowsa, Linuksa, Androida |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| Pojemność | 128 GB–2 TB |
|---|---|
| Interfejs | M.2 |
| Porozumienie | SATAIII |
| Czytaj prędkość | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | 100% oryginału |
| Tworzywo | plastikowy |
| Nazwa | Karta SD do nadzoru bezpieczeństwa kamer IP |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Klasa | A1 u3 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| nazwa | Przemysłowa wysoka stabilna karta pamięci |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Klasa | A1 u3 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| nazwisko | 32 GB pamięci karty SD |
|---|---|
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Logo | niestandardowe |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Nazwa | Karta pamięci MIni SD do minikamery akcji 4K |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Klasa | A2 U3 V30 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Produkt | Karta Micro SD 32 GB |
|---|---|
| Jakość | Dobry |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | telefony komórkowe, tablety, kamery samochodowe, kamery monitorujące, kamery, głośniki, konsole do g |
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Dostosowywana karta pamięci logo |
|---|---|
| Aplikacja | Dron monitorowania bezpieczeństwa |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Poziom UHS | U3 |
| Storage Type | Flash Memory |
| Produkt | Karta Mini SD o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera GoPro GPS |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |