| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τύπος Nand Flash | MLC/TLC |
| Συμβατότητα λειτουργικού συστήματος | Windows, Linux, Android |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |
| Ικανότητα | 128GB-2TB |
|---|---|
| Διασύνδεση | Μ.2 |
| Συμφωνία | SATAIII |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 550Mb/s |
| Ταχύτητα γραφής | 500Mb/s |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ονομα | Κάρτα SD για επιτήρηση ασφαλείας κάμερας IP |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Τάξη | A1 U3 |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| όνομα | Βιομηχανική Υψηλή Σταθερή Κάρτα Μνήμης |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Τάξη | A1 U3 |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομασία | 32GB μνήμη SD κάρτα |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | Φλας μνήμη |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ονομα | Κάρτα μνήμης MINi SD για 4K Mini Action Camera |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Τάξη | A2 U3 V30 |
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
| Προϊόν | Κάρτα Micro SD 32 GB |
|---|---|
| Ποιότητα | Καλός |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | κινητά τηλέφωνα, tablet, κάμερες, κάμερες παρακολούθησης, κάμερες, ηχεία, κονσόλες παιχνιδιών, drone |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένη Κάρτα Μνήμης με Λογότυπο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αεροπλάνο παρακολούθησης ασφαλείας |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Επίπεδο UHS | U3 |
| Storage Type | Flash Memory |
| Προϊόν | Κάρτα Mini SD υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Χρήση για | GoPro Κάμερα GPS |
| Τσιπς | Κιοξία |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |