| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Nand Flash Türü | MLC/TLC |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows, Linux, Android |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
| Kapasite | 128GB-2TB |
|---|---|
| Arayüz | M.2 |
| Anlaşma | SATAIII |
| Okuma hızı | 550 MB/sn |
| Yazma hızı | 500MB/S |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Malzeme | plastik |
| İsim | IP Kamera Güvenlik Gözetimi için SD Kart |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| isim | Endüstriyel Yüksek Kararlı Bellek Kartı |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Adı | 32GB bellek sd kartı |
|---|---|
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Logo | özel |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| İsim | 4K Mini Aksiyon Kamerası için MIni SD Hafıza Kartı |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A2 U3 V30 |
| Marka | PG Markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Ürün | Mikro SD Kart 32GB |
|---|---|
| Kalite | İyi |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kullanım | cep telefonları, tabletler, araç kameraları, gözetleme kameraları, kameralar, hoparlörler, oyun kons |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş Logo Bellek Kartı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Monitörü Drone |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| UHS seviyesi | U3 |
| Storage Type | Flash Memory |
| Ürün | Yüksek Dayanıklılığa Sahip Mini SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | GoPro Kamera GPS'i |
| cips | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |