| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Nand Flash Type | MLC/TLC |
| Operating System Compatibility | Windows, Linux, Android |
| Dimensions | 15mm X 11mm X 1mm |
| Capacity | 128GB-2TB |
|---|---|
| Interface | M.2 |
| Agreement | SATAIII |
| Read Speed | 550MB/s |
| Write Speed | 500MB/s |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Color | Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| Name | SD Card For For IP Camera Security Surveillance |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | Industrial High Stable Memory Card |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | 32GB Memory SD Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Color | Customizable |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Name | MIni SD Memory Card For 4K Mini Action Camera |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A2 U3 V30 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Product | Micro SD Card 32gb |
|---|---|
| Quality | Good |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Mobile Phones, Tablets, Dash Cams, Surveillance Cameras, Cameras, Speakers, Game Consoles, Drones |
| Color | Customized |
| Product Name | Customized Logo Memory Card |
|---|---|
| Application | Security Monitor Drone |
| Video Speed Class | V30 |
| UHS Level | U3 |
| Storage Type | Flash Memory |
| Product | High Endurance Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | GoPro Camera GPS |
| Chips | KIOXIA |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |