| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Nand Flash Type | MLC/TLC |
| Compatibiliteit van besturingssystemen | Windows, Linux, Android |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Capaciteit | 128 GB tot 2 TB |
|---|---|
| Interface | M.2 |
| Overeenkomst | SATAIII |
| Lees snelheid | 550Mb/s |
| Schrijfsnelheid | 500Mb/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Materiaal | plastic |
| Naam | SD-kaart voor IP-camerabeveiligingstoezicht |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| naam | Industriële hoog stabiele geheugenkaart |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Naam | 32 GB geheugen SD kaart |
|---|---|
| Tipe opslag | Flashgeheugen |
| Logo's | Op maat |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Naam | MIni SD-geheugenkaart voor 4K Mini-actiecamera |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A2 U3 V30 |
| Merk | PG-merk |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
| Product | Micro SD-kaart 32GB |
|---|---|
| Kwaliteit | Goed |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | mobiele telefoons, tablets, dashcams, bewakingscamera's, camera's, luidsprekers, gameconsole |
| Kleur | Aangepast |
| Product name | Aangepaste Logo Geheugenkaart |
|---|---|
| Applicatie | Security Monitor Drone |
| Video snelheidsklasse | V30 |
| UHS-niveau | U3 |
| Storage Type | Flash Memory |
| Product | Mini SD-kaart met hoge duurzaamheid |
|---|---|
| Gebruik voor | GoPro-camera-GPS |
| Spaanders | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kleur | Aangepast |