| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| EKK | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
|---|---|
| Kod korekcji błędów | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ lampy błyskowej | 3D NAND |
| Woltaż | Standard (nie określony) |
| Porozumienie | HS400 |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Stan | Dobry |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |