| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| ECC | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
|---|---|
| Foutcorrectiecode | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Flitstype | 3D NAND |
| Spanning | Standaard (niet gespecificeerd) |
| Overeenkomst | HS400 |
|---|---|
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Voorwaarde | Goed |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Interface | MMC-interface (MultiMediaCard). |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Orign | China |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |