| Package Type | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Grade | Commercial Grade |
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Controller | SMI |
| Operating Voltage | 2.7V - 3.6V |
| Package Type | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Grade | Commercial Grade |
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Controller | SMI |
| Operating Voltage | 2.7V - 3.6V |
| Ecc | Built-in ECC (Error Correction Code) |
|---|---|
| Error Correction Code | Yes |
| Warranty | 1years |
| Flash Type | 3D NAND |
| Voltage | Standard (not Specified) |
| Agreement | HS400 |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Choice Of Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Condition | Good |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Interface | MMC (MultiMediaCard) Interface |
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Orign | China |
| Package Type | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Grade | Commercial Grade |
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Controller | SMI |
| Operating Voltage | 2.7V - 3.6V |