| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| ECC | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
|---|---|
| Hata Düzeltme Kodu | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Flaş türü | 3D NAND |
| Gerilim | Standart (belirtilmedi) |
| Anlaşma | HS400 |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Durum | İyi |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Orjin | Çin |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |