| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| ECC | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
|---|---|
| Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος λάμψης | 3D NAND |
| Δυναμικό | Πρότυπο (δεν καθορίζεται) |
| Συμφωνία | HS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Κατάσταση | Καλός |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διασύνδεση | Διεπαφή MMC (MultiMediaCard). |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Orign | Κίνα |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |