| Interface | SD-interface |
|---|---|
| Snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Schrijfsnelheid | tot 150 MB/s (modelafhankelijk) |
| Kaarttype | TF (TransFlash)/SD |
| Capaciteit | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB |
| Applicatie | Mp4, Mp3, Telefoon, Rijrecorder |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Bestandssysteem | FAT32 |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 70°C |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I / UHS-II (afhankelijk van model) |
|---|---|
| Functie | Grote opslagcapaciteit, 4K video-ondersteuning |
| Opslagcapaciteit | varieert (bijvoorbeeld 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB) |
| verpakking | bulkpakket/pp-doos/blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Logo | AANGEPAST |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Duurzaamheid | Waterdicht, schokbestendig, röntgenbestendig |
| Opslagtemperatuur | 0°C tot 70°C |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Formaat | FAT32 / exfat |
| pakket | Standaard of winkelblister |
| Applicatie | MP3/4, Drone, Smartphone |
| Gebruik | telefoon, camera, enz. |
|---|---|
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Verpakking | Kleinhandelspakket |
| productstatus | Nieuw |
| Pakket | Default of Retail Blister |
|---|---|
| Format | FAT32 / exFAT |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
| Verpakking | Kleinhandelspakket |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Gebruik | AI-dashcam |
| Kleur | aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Materiaal | plastic |
| Schokbestendig | Ja |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Garantie | 1 jaar |
| Productcategorie | tf geheugenkaart |
| Bereik opslagtemperatuur | -25°C-85°C |