| Arayüz | SD arayüzü |
|---|---|
| Hız | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Yazma hızı | 150 MB/s'ye kadar (modele bağlı) |
| Kart Türü | TF (TransFlash) / SD |
| Kapasite | 256GB 128GB 64GB 32GB 16GB 8GB |
| Aplicatiuon | Mp4, mp3, telefon, sürüş kaydedici |
|---|---|
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Dosya sistemi | FAT32 |
| Özelleştirilmiş | Kabul edilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 70°C |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I / UHS-II (modele bağlı olarak) |
|---|---|
| Özellik | Büyük Kapasiteli Depolama , 4K Video Desteği |
| Depolama Kapasitesi | değişir (örneğin, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB,256GB) |
| paketleme | toplu paket/pp kutu/blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Logo | GELENEK |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Kalite | Yeni |
| Dayanıklılık | Suya Dayanıklı, Darbeye Dayanıklı, X Işınına Dayanıklı |
| Depolama Sıcaklığı | 0°C ila 70°C |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Biçim | Fat32 / exfat |
| paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Aplicatiuon | Mp3/4, drone, akıllı telefon |
| Kullanımı | telefon, kamera vb. |
|---|---|
| Yazma Hızı | 50 MB/sn |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30, A2 |
| Paketleme | Perakende Paketi |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
|---|---|
| Biçim | Fat32 / exfat |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30, A2 |
| Renk | Siyah, mavi, kırmızı, vb. |
| Paketleme | Perakende Paketi |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kullanım | AI Araç Kamerası |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Malzeme | plastik |
| Şok geçirmez | Evet |
|---|---|
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Kategorisi | TF hafıza Kartı |
| Depolama sıcaklığı aralığı | -25°C-85°C |