| Ονομα | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έξυπνο τηλέφωνο |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Ονομα | IC Component Embedded Industrial eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ονομασία | Ενσωματωμένη κάρτα πολυμέσων |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία εργασίας | -25~85℃ |
|---|---|
| Ασφάλεια | RPMB (Replay Protected Memory Block) για ασφαλή αποθήκευση δεδομένων |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Ενισχυμένο Strobe | Υποστηρίζεται |
| Πληρωμή | TT |
| Όνομα προϊόντος | Πρωτότυπο νέο emmc |
|---|---|
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |
| Χαρακτηριστικό | Χαμηλός |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| NAND FLASH | TLC |
| Λειτουργία | Μνήμη |
|---|---|
| Αρμονία | tablet pc |
| Oem | υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Τεχνολογία φλας | 3D NAND |
|---|---|
| Εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices, Embedded Systems |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Τύπος τοποθέτησης | Πρότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τυπικές εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Κατανάλωση ρεύματος | Τυπικό ενεργό 50mA |
| Ονομασία | PG 64GB eMMC |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| OEM/ODM | Καλωσορίσατε. |
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Ονομα | 128GB EMMC Εξαιρετική σταθερότητα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |