| İsim | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | akıllı telefon |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| İsim | IC Bileşeni Gömülü Endüstriyel eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Adı | Gömülü multimedya kartı |
|---|---|
| Kapasite | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25~85°C |
|---|---|
| Güvenlik | Güvenli veri depolama için RPMB (Tekrar Korumalı Bellek Bloğu) |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Geliştirilmiş Flaş | Destekleniyor |
| Ödeme | TT |
| Ürün adı | Orijinal Yeni emmc |
|---|---|
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Özellik | Düşük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Nand flaş | TLC |
| İşlev | Hafıza |
|---|---|
| Uyumluluk | tablet bilgisayar |
| Oem | Destek |
| Menşei | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
| Flaş Teknolojisi | 3D NAND |
|---|---|
| Uygulamalar | Akıllı Telefonlar, Tabletler, IoT Cihazları, Gömülü Sistemler |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Montaj Tipi | Standart |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Paket Tipi | BGA153 |
|---|---|
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Tipik uygulamalar | Akıllı Telefonlar, Tabletler, IoT Cihazları |
| Güç Tüketimi | Tipik 50mA aktif |
| Adı | PG 64GB EMMC |
|---|---|
| Kapasite | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| OEM/ODM | memnuniyetle karşıladı |
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| İsim | 128GB EMMC Mükemmel İstikrar |
|---|---|
| Başvuru | Gömülü Ana kart |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |