| Ονομα | PG Brand 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεντρική οθόνη ελέγχου αυτοκινήτου και κουτιά αναπαραγωγής πολυμέσων |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Ονομα | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας EMMC 5.1 |
|---|---|
| εφαρμογή | Smart Home και Multimedia Playback Boxes |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 200MB/s |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 4.000 IOPS |
| Όνομα προϊόντος | 128 GB Ενσωματωμένο EMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND FLASH | TLC |
| Τύπος πακέτου | FBGA |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |