| Naam | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Sollicitatie | Smartphone |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Naam | IC-component ingebedde industriële eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Naam | Ingebedde multimedia-kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25~85℃ |
|---|---|
| Beveiliging | RPMB (Replay Protected Memory Block) voor veilige gegevensopslag |
| Productstatus | Nieuw |
| Verbeterde stroboscoop | Ondersteund |
| Betaling | TT |
| Productnaam | Origineel Nieuw emmc |
|---|---|
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Laag |
| Garantie | 1 jaar |
| NAND FLASH | TLC |
| Functie | Geheugen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | tablet-pc |
| OEM | steun |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Flash -technologie | 3D NAND |
|---|---|
| Toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten, ingebedde systemen |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Montagetype | Standaard |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Pakkettype | BGA153 |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Typische toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten |
| Stroomverbruik | Typisch 50mA actief |
| Naam | PG 64GB eMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| OEM/ODM | Welkom. |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Naam | 128 GB EMMC uitstekende stabiliteit |
|---|---|
| Sollicitatie | Ingebed moederbord |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |