Χαρακτηριστικά τουΚάρτα Industrial Mini Sd
Ευρεία προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον: Οι βιομηχανικές σκηνές αντιμετωπίζουν συχνά σκληρές συνθήκες όπως ακραίες θερμοκρασίες, κραδασμούς και ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές. Η βιομηχανική κάρτα TF έχει σχεδιαστεί με ειδικό υλικό για να επιτυγχάνει ένα ευρύ φάσμα λειτουργίας θερμοκρασίας -40 ℃ -85 ℃ και μπορεί να λειτουργήσει σταθερά σε εργαστήρια υψηλής θερμοκρασίας, κρύα εξωτερικά περιβάλλοντα και άλλα περιβάλλοντα. Ταυτόχρονα, υιοθετεί μια αντικραδασμική δομή που μπορεί να αντέξει συνεχείς κραδασμούς και κρούσεις, αποφεύγοντας την απώλεια δεδομένων που προκαλείται από μηχανικές βλάβες. Σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις με ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές, η τεχνολογία ηλεκτρομαγνητικής θωράκισης του σώματος της κάρτας μπορεί να μειώσει τις παρεμβολές σήματος και να εξασφαλίσει σταθερότητα μετάδοσης δεδομένων, κάτι που αποτελεί πλεονέκτημα περιβαλλοντικής ανοχής που δεν μπορούν να ταιριάξουν οι κάρτες TF ποιότητας καταναλωτή. ,
Υψηλή ταχύτητα ανάγνωσης και εγγραφής: ταχύτητα ανάγνωσης έως 160 MB/s, ταχύτητα εγγραφής έως 140 MB/s. Οι χρήστες δεν χρειάζεται να περιμένουν πολύ όταν μεταφέρουν μεγάλα αρχεία και μπορούν να ολοκληρώσουν τη μεταφορά ταινιών υψηλής ευκρίνειας και μεγάλων παιχνιδιών μέσα σε δευτερόλεπτα, βελτιώνοντας σημαντικά την απόδοση εργασίας και ψυχαγωγίας. ,
Προδιαγραφές Mini Sd Card
| Ονομα | Induatrial κάρτα μνήμης 128 GB |
| Ελεγκτής | Α.Ε |
| Διασύνδεση | SD6.1 |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Τάση λειτουργίας | 2,7V-3,6V:16GB-256GB,3,3V/1,8V:512GB-2TB |
| Επίπεδο Ταχύτητας | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160 Mb/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 140 Mb/s |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
| Κατηγορία ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C-85°C |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
Εφαρμογές κάρτας sd
Σε εξοπλισμό αυτοκινήτου: Το περιβάλλον του αυτοκινήτου είναι πολύπλοκο, με μεγάλες αλλαγές θερμοκρασίας και συχνούς κραδασμούς, γεγονός που δημιουργεί εξαιρετικά υψηλές απαιτήσεις στις συσκευές αποθήκευσης. Η κάρτα SD βιομηχανικής ποιότητας μπορεί να το χειριστεί εύκολα, που βρίσκεται συνήθως σε συσκευές όπως συσκευές εγγραφής οδήγησης και DVR αυτοκινήτου. Η συσκευή εγγραφής οδήγησης, με τη βοήθεια της κάρτας SD βιομηχανικής ποιότητας, μπορεί να καταγράψει εικόνες σε πραγματικό χρόνο της διαδικασίας οδήγησης, παρέχοντας βασικά στοιχεία για τροχαία ατυχήματα. Το DVR αυτοκινήτου χρησιμοποιείται για λεωφορεία, οχήματα διοικητικής μέριμνας, κ.λπ., για την αποθήκευση δεδομένων οδήγησης οχημάτων, εγγραφών λειτουργίας οδηγού και βίντεο παρακολούθησης αυτοκινήτου. Η κάρτα SD βιομηχανικής ποιότητας από την China Chips Star έχει εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από -40 ° C έως 85 ° C και είναι εξοπλισμένη με δυνατότητες κατά της πτώσης, των κραδασμών, της αδιάβροχης και της σκόνης. Λειτουργεί σταθερά σε συσκευές αυτοκινήτου για να διασφαλίσει την ασφάλεια των δεδομένων και να αποτρέψει την απώλεια.
Στον τομέα της παρακολούθησης ασφάλειας: Η κάρτα SD βιομηχανικής ποιότητας είναι ένας απαραίτητος πυρήνας αποθήκευσης. Είτε πρόκειται για κάμερες υψηλής ευκρίνειας σε διασταυρώσεις κυκλοφορίας είτε για συστήματα επιτήρησης σε κατοικημένες περιοχές και επιχειρήσεις, όλα απαιτούν μακροπρόθεσμη και σταθερή αποθήκευση μεγάλων ποσοτήτων δεδομένων βίντεο. Η κάρτα SD βιομηχανικής ποιότητας έχει εξαιρετική απόδοση συνεχούς εγγραφής, διασφαλίζοντας την ακεραιότητα των δεδομένων βίντεο χωρίς πτώση καρέ ή τραυλισμό κατά την αδιάλειπτη εγγραφή για 7 × 24 ώρες.
Πιστοποίηση
![]()
![]()
Συσκευασία
![]()
Εργοστάσιο
![]()
![]()
Ομάδα πώλησης
![]()
![]()