| Ονομα | Κάρτες TF 128 GB για ψηφιακή κάμερα δράσης 4K |
|---|---|
| Φλας | TLC |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης TF 32GB |
|---|---|
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | κινητά τηλέφωνα, κάμερες, κάμερες παρακολούθησης, tablet |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Δυνατότητα | 64GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυνατότητα | 32GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Μέγεθος | 15mm X 11mm X 1mm |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 16GB-1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομα | Κάρτα μνήμης για κάμερα CCTV ήχου |
|---|---|
| Φλας | Κιοξία |
| Ποιότητα | Καλό Πέθανε |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |