| όνομα | Βιομηχανική κάρτα Micro TF |
|---|---|
| Διαβάστε ταχύτητα | 180MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 150MB/s |
| Εφαρμογή | Car DVR Security Monitoring Drone |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Αποθήκη | 256GB |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Αντίσταση κραδασμών | 1500 g/0,5 ms |
| Formfactor | Micro SD (ΚΑΡΤΑ TF) |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 / SPI |
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 256GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα TF |
|---|---|
| Τάξη | A1 U3 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Φλας | 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα μάρκας PG για το drone |
|---|---|
| Τάξη | A1 U3 |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| Τύπος | Κάρτα TF |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| βάρος | 5G |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Name | Industrial Micro SD Card for Body Camera |
|---|---|
| Nand flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση ασφαλείας επιβολής του νόμου |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Φλας | 9T25 |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Δυνατότητα | 256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Μέγεθος | 15mm X 11mm X 1mm |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |