| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / U3/ A2 |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Wafeltje | Kioxia |
| capaciteit | 256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |