| Schrijf Bescherming | Hardware- en softwareschrijfbeveiliging |
|---|---|
| Standaard | eMMC 5.1 |
| AANGEPAST | Steun |
| Foutcorrectie | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
| NAND | PSLC |
| Flash -technologie | 3D NAND |
|---|---|
| Toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten, ingebedde systemen |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Montagetype | Standaard |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Productnaam | Ingebouwde Flash eMMC5.1 |
| Kwaliteit | Goede sterven |
| Betaling | TT |
| Schrijfsnelheid | Tot 330 MB/s |
| Capaciteit | 32 GB-512 GB |
|---|---|
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Cijfer | Commerciële kwaliteit |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| ECC | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
|---|---|
| Foutcorrectiecode | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Flitstype | 3D NAND |
| Spanning | Standaard (niet gespecificeerd) |
| Geheugeninterface | eMMC5.1 |
|---|---|
| Willekeurig gelezen lussen | Tot 3000 IOPS |
| Vormfactor | BGA (Ball Grid-array) |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| NAND-type | MLC / TLC |
| Naam | PG Industriële graad eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protocol | HS400 |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Naam | High Performance Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protocol | HS400 |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Productnaam | eMMC van automobielkwaliteit 5.1 |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Capaciteit | 64 128 256G |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |