| Productnaam | Automobilengraad eMMC5.1 |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| Vervaardiging | PG |
| Controleur | SMI |
| fabriek | Ja |
| Productnaam | IC Elektronische Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Set-top box |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Capaciteitsbereik | Tot 256 GB |
| Logo | Aangepast logo |
| Productnaam | Embedded Automotive EMMC5.1 Flash-geheugenoplossing |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Pakkettype | BGA153 |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Typische toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten |
| Stroomverbruik | Typisch 50mA actief |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
|---|---|
| Protocol | HS400 |
| Garantie | 1 jaar |
| Vervaardiging | PG-merk, China Chips Star |
| Product | EMMC |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Wafeltje | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C aan +85°C |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Protocol | HS400 |
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
|---|---|
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Standaard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Toepassing | Voertuigcommunicatie en -controle |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Producten Naam | Automotive ingebedde EMMC |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| Protocol | HS400 |
| Oorsprong | China |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Verenigbaar | Digitale fotoramen |
|---|---|
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Verenigbaarheid | Moederborden voor POS-machines |
| Standaard | eMMC 5.1 |