| Product | EMMC Automotive-klasse |
|---|---|
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Kleur | Zwart |
| Certificaat | AEC-Q100, ROHS |
| Protocol | HS400 |
| Productnaam | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Status | Goede gezondheid |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Commandowachtrij | Ondersteund |
| Productnaam | 64GB Nieuwe Originele eMMC 5.1 |
|---|---|
| Productstatus | Nieuw |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Geheugen |
| Betaling | TT |
| Productnaam | Ingebouwde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Industriële eMMC voor industriële schakelaars |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| OEM/ ODM | Welkom |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Naam | Industriële klasse 10 geheugenkaart |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Naam | EMMC van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Kwaliteit | Goed sterven, hoge prestaties |
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| AANGEPAST | steun |
| Productnaam | Automotive ingebedde multimediakaart |
|---|---|
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Materiaal | plastic |
| Capaciteitsopties | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Oorsprong | China |
| Productnaam | eMMC 5.1 Ingebouwde eMMC voor de automobielsector |
|---|---|
| Productenstatus | Nieuw |
| Flitsgraad | rang A |
| Verenigbaar | In het voertuig |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Naam | Industriële kwaliteit eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Protocol | HS400 |
| Wafeltje | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |