| Nand Flash | TLC |
|---|---|
| Storagecapacity | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Dataretention | Up To 10 Years |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating Temperature | -40~85℃ |
| Interface | Micro SD / TF Card |
|---|---|
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Mtbf (Mean Time Between Failures) | 1,000,000 Hours |
| Application | Industrial Automation, Surveillance, Automotive, Medical Devices |
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
| Name | TF Card For Portable Outdoor Pocket Digital Video Recorder |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Error Correction | ECC (Error Correction Code) |
|---|---|
| Operating System Compatibility | Windows, Linux, Android |
| Mtbf | Over 1 Million Hours |
| Interface | Micro SD / TF Card |
| Speed Class | Class 10 / UHS-I |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Color | Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| Speed Class | Class 10 / UHS-I |
|---|---|
| Form Factor | Micro SD (TF Card) |
| Wafer | KIOXIA 9T25 |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Input Voltage | 3.3V |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Usage | Tablet PC, MP3, Phone, Camera, GPS, DVR |
| Certifications | CE, RoHS |
| Formfactor | Micro SD (TF Card) |
| Read | 180mb/s |
| Product | Reliable TF Card |
|---|---|
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Dash Cam, Home Security Camera |
| Color | Customized |
| Quality | 100% Original |
| Product Name | Industrial TF Card For On-board Surveillance CCTV Inspection Robot |
|---|---|
| Capacity | 64 128 256GB |
| Manufacturer | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Certifications | CE, RoHS |
| Storagetemperature | -40°C To 85°C |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Readspeed | Up To 180 MB/s |
| Durability | High Endurance, Industrial Grade |
| Interface | SDIO 3.0 / SPI |