| Name | TF Cards 128GB For 4K Action Digital Camera |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Quality | Good Health |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Product | Tf Memory Card 32gb |
|---|---|
| Chips | Hynix V7/ KIOXIA |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Mobile Phones, Dash Cams, Surveillance Cameras, Tablets |
| Color | Customized |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |
| Capacity | 64GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 32GB |
|---|---|
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Dimensions | 15mm X 11mm X 1mm |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 16GB-1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Name | Flash Memory Cards |
|---|---|
| Color | Black Or Printed |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | Flash Memory Cards |
|---|---|
| Color | Black Or Printed |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | Memory Card For Audio CCTV Camera |
|---|---|
| Nand Flash | KIOXIA |
| Quality | Good Die |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |