| Nand flaş | TLC |
|---|---|
| Depo | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~85°C |
| Arayüz | Mikro SD / TF Kart |
|---|---|
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| MTBF (başarısızlıklar arasındaki ortalama süre) | 1.000.000 Saat |
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, gözetim, otomotiv, tıbbi cihazlar |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| İsim | Taşınabilir Dış Mekan Cep Dijital Video Kaydedici için TF Kartı |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 64GB 128GB 256GB |
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows, Linux, Android |
| Güç Kaynağı | 1 milyon saatten fazla |
| Arayüz | Mikro SD / TF Kart |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Malzeme | plastik |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
|---|---|
| Form Faktörü | Mikro SD (TF Kart) |
| Gofret | Kioksi 9t25 |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Giriş Gerilimi | 3.3V |
| Kapasite | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kullanım | Tablet PC, MP3, Telefon, Kamera, GPS, DVR |
| Sertifikalar | CE, RoHS |
| Form faktörü | Mikro SD (TF Kart) |
| Oku. | 180 MB/sn |
| Ürün | Güvenilir TF Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kullanım | araç kamerası, ev güvenlik kamerası |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Ürün Adı | Yerleşik Gözetim CCTV İnceleme Robotu için Endüstriyel TF Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 64 128 256GB |
| Üretici | Çin Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Sertifikalar | CE, ROHS |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Okuma hızı | 180 MB/s'ye kadar |
| Dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık, endüstriyel sınıf |
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |