| Name | Industrial Micro TF Card |
|---|---|
| Read Speed | 180mb/s |
| Write Speed | 150mb/s |
| Application | Car DVR Security Monitoring Drone |
| Warranty | 3 Years |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Storagecapacity | 256GB |
|---|---|
| Operatingtemperature | -40°C To 85°C |
| Shockresistance | 1500G/0.5ms |
| Formfactor | Micro SD (TF Card) |
| Interface | SDIO 3.0 / SPI |
| File System | FAT32 / ExFAT |
|---|---|
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
| Storage Capacity | 256GB |
| Read Speed | Up To 180MB/s |
| Storage Temperature | -40°C To 85°C |
| Name | Industrial Tf Card |
|---|---|
| Class | A1 U3 |
| Warranty | 3 Years |
| Nand Flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Name | Industrial PG Brand TF Card For Drone |
|---|---|
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Type | TF Card |
|---|---|
| Capacity | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Weight | 5g |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Name | Industrial Micro SD Card For Body Camera |
|---|---|
| Nand Flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Name | Industrial High Speed Tf Card |
|---|---|
| Application | Law Enforcement Recorder Security Monitoring |
| Warranty | 3 Years |
| Nand Flash | 9T25 |
| Quality | Good Health |
| Capacity | 256GB |
|---|---|
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Dimensions | 15mm X 11mm X 1mm |
| File System | FAT32/exFAT |