| NAND FLASH | TLC |
|---|---|
| Storagecapaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Bedrijfstemperatuur | -40~85℃ |
| Interface | Micro SD/TF-kaart |
|---|---|
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| MTBF (gemiddelde tijd tussen storingen) | 1.000.000 Uren |
| Sollicitatie | Industriële automatisering, bewaking, automobielsector, medische apparatuur |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| Naam | TF-kaart voor draagbare digitale videorecorder in zakformaat |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Capaciteit | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Foutcorrectie | ECC (foutcorrectiecode) |
|---|---|
| Compatibiliteit van besturingssystemen | Windows, Linux, Android |
| MTBF | Ruim 1 miljoen uur |
| Interface | Micro SD/TF-kaart |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Materiaal | plastic |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
|---|---|
| Vormfactor | Micro SD (TF-KAART) |
| Wafeltje | Kioxia 9T25 |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Ingangsspanning | 3,3V |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Gebruik | Tablet PC, MP3, Telefoon, Camera, GPS, DVR |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Formfactor | Micro SD (TF-KAART) |
| Lees. | 180 MB/s |
| Product | Betrouwbare TF-kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | dashcam, beveiligingscamera voor thuis |
| Kleur | aangepast |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Productnaam | Industriële TF-kaart voor ingebouwde bewakings-CCTV-inspectierobot |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Fabrikant | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Certificeringen | CE, ROHS |
| Bewaartemperatuur | -40°C tot 85°C |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Duurzaamheid | Hoog uithoudingsvermogen, industriële kwaliteit |
| Interface | SDIO 3.0/SPI |