| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| isim | Endüstriyel Mikro TF kartı |
|---|---|
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma hızı | 150 MB/sn |
| Başvuru | Araba DVR Güvenlik İzleme Drone |
| Garanti | 3 yıl |
| Kapasite | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Adı | 32GB TF Kartı |
|---|---|
| Paket Yolu | Toplu palet paketleme, PP kasası, blister, özelleştirilmiş ambalaj |
| Renk | siyah veya baskılı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Paket | OEM/ODM hoş geldiniz veya varsayılan |
|---|---|
| Kullanım | Oyun kartları, kazı kazan kartı vb. |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30 |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I / UHS-II (modele bağlı olarak) |
|---|---|
| Özellik | Büyük Kapasiteli Depolama , 4K Video Desteği |
| Depolama Kapasitesi | değişir (örneğin, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB,256GB) |
| paketleme | toplu paket/pp kutu/blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Ürün Adı | Yerleşik Gözetim CCTV İnceleme Robotu için Endüstriyel TF Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 64 128 256GB |
| Üretici | Çin Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Sertifikalar | CE, ROHS |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Adı | Özel Bellek Kartı |
|---|---|
| GOFRET | SK hynix |
| OEM logosu | Kullanılabilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ağırlık | 0.4g |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Kontrolör | SA |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |