| Veri saklama | 10 yıla kadar |
|---|---|
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Okuma hızı | 180 MB/s'ye kadar |
| Yazma hızı | 150 MB/s'ye kadar |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| İsim | 4K Mini Aksiyon Kamerası için MIni SD Hafıza Kartı |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A2 U3 V30 |
| Marka | PG Markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
|---|---|
| ağırlık | Yaklaşık. 0.4g |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| İsim | 4K Aksiyon Dijital Kamera için TF Kartları 128 GB |
|---|---|
| Nand flaş | TLC |
| Kalite | Sağlık |
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Arayüz | SDIO 3.0 / UHS-I |
|---|---|
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
| Yazma hızı | 150 MB/s'ye kadar |
| Güç Kaynağı | 1.000.000 Saat |
|---|---|
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
|---|---|
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Arayüz | SDIO 3.0 |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / U3/ A2 |
|---|---|
| OEM | Hoş geldin |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 80°C |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| Depolama Kapasitesi | 256GB |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -25°C-85°C |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kalite | En kaliteli |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Sertifikalar | CE, RoHS |