| İsim | PG markası 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Uygulama | Araba Merkezi Kontrol Ekranı ve Multimedya Oynatma Kutuları |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| İsim | Düşük Güç Tüketimi EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Akıllı ev ve multimedya oynatma kutuları |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Sıralı Yazma Hızı | 200 MB/sn'ye kadar |
|---|---|
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
| Rastgele Yazma Hızı | 4.000'e kadar IOPS |
| Ürün adı | 128 GB Yerleşik EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand flaş | TLC |
| Paket Tipi | FBGA |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |